National Geographic


Програма

Вчера (Ноември 14)

05:35 Господари на войната
05:15 Тайнствени досиета
04:55 Тайнствени досиета 2
04:10 Нашествие: Земя
03:50 Тайнствени досиета
03:25 Тайнствени досиета 2
02:40 Нашествие: Земя
01:55 Последната битка на Хитлер
01:00 Тежки времена
00:00 Тежки времена
23:00 Последната битка на Хитлер
22:00 Мегаструктури от Втората Световна
21:00 Мегаструктури от Втората Световна: Готови за битка
20:00 Северна Корея отблизо: Династията Ким
19:00 Отблизо: Северна Корея - преди и сега
18:00 Гореща зона
17:00 Изследовател
16:00 Мръсна работа
15:00 Спасителен отряд в ада
14:00 Мегазаводи: Супер Коли
13:00 Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
12:00 Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
11:00 Нашествие: Земя
10:00 Мегаструктури от Втората Световна: Готови за битка
09:00 Мегазаводи: Супер Коли
08:00 Технически постижения
07:00 След милион години - първи сезон
06:35 Теория на глупостта
06:10 Теория на глупостта

Днес (Ноември 15)

05:35 Господари на войната
05:15 Изоставени
04:55 Заложи и разруши
04:10 Спасителен отряд в ада
03:50 Изоставени
03:25 Заложи и разруши
02:40 Спасителен отряд в ада
01:55 Корабостроителница
01:00 Тежки времена
00:00 Тежки времена
23:00 Корабостроителница
22:00 Сервиз SOS
21:00 Суперколи от стари части
20:00 Отблизо: Невероятни машини
19:00 Отблизо: Невероятни машини
17:40 Геният
17:05 Тайнствени досиета 2
16:00 Мръсна работа
15:00 Спасителен отряд в ада
14:00 Мегазаводи: Супер Коли
13:00 Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
12:00 Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
11:00 На лов за НЛО
10:00 Суперколи от стари части
09:00 Мегазаводи: Супер Коли
08:00 Технически постижения
07:00 След милион години - първи сезон
06:35 Теория на глупостта
06:10 Теория на глупостта

Утре (Ноември 16)

05:35 Господари на войната
05:15 Тайнствени досиета
04:55 Тайнствени досиета 2
04:10 Нашествие: Земя
03:50 Тайнствени досиета
03:25 Тайнствени досиета 2
02:40 Нашествие: Земя
01:55 Да пресушим Бермудския триъгълник
01:00 Наръчник на диктатора
00:00 Наръчник на диктатора
22:00 Експедиция Амелия Еърхарт
21:00 Жените, които променят света
20:00 Линиите в Наска: Разгадаване на тайните
19:00 Да пресушим Бермудския триъгълник
18:00 Движение за промяна: Global Citizen
17:00 Разследване на самолетни катастрофи
16:00 Разследване на самолетни катастрофи
15:00 Европа отвисоко
14:00 Изгубените градове с Албърт Лин
13:00 Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
12:30 Теория на глупостта: Компилации
12:05 Теория на глупостта: Компилации
11:00 Невероятна машина
10:00 Футбол по руски
09:00 Япония: Между земята и небето
08:00 Разследване на самолетни катастрофи
07:00 Разследване на самолетни катастрофи
06:35 Теория на глупостта
06:10 Теория на глупостта
Зареждане

Плейър