Bulgaria on Air


Програма

Днес (Юли 21)

05:30 Q&A
05:00 Новините On Air
04:30 Характери
03:30 Операция: История
03:00 Новините On Air
02:00 Опорни хора
01:30 Новините On Air
01:00 Авиошоу с Александър Богоявленски
00:30 Новините On Air
23:00 Пречупена
22:00 Забравени от Бога
21:30 Новините On Air
21:00 Втори в листата
20:00 Роден със сребърна лъжичка
19:00 Опорни хора
18:30 Новините On Air
17:30 Брюксел 1
16:30 Q&A
16:00 Авиошоу с Александър Богоявленски
15:30 Новините On Air
15:00 Характери
14:45 Кино
14:30 Телепазарен прозорец
14:00 Черни коне
13:00 Роден със сребърна лъжичка
12:30 Новините On Air
10:30 Фамилно
10:00 Страната на изобретателите
09:30 Състезанието на живота им
09:00 VIB /Very Important Bulgarians/
08:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
07:30 Подбудите на семейство Клинтън
06:30 Операция: История

Утре (Юли 22)

05:30 Операция: История
05:00 Новините On Air
04:30 VIB
03:30 Видимо и невидимо
03:00 Новините On Air
02:00 Q&A
01:30 Новините On Air
01:00 Колела
23:00 Тото героят
22:00 Забравени от Бога
21:30 Новините On Air
21:00 Втори в листата
20:00 Роден със сребърна лъжичка
19:00 1864
18:30 Новините On Air
17:30 Видимо и невидимо
16:30 Операция: История
16:00 Колела
15:30 Новините On Air
15:00 VIB /Very Important Bulgarians/
14:45 Кино
14:30 Телепазарен прозорец
14:00 Черни коне
13:00 Роден със сребърна лъжичка
12:30 Новините On Air
10:30 Фамилно
10:00 Страната на изобретателите
09:30 Състезанието на живота им
08:30 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
07:30 Просвещение: Историята на 14-ия Далай Лама
06:30 Брюксел 1

Юли 23

05:30 Видимо и невидимо
05:00 Новините On Air
03:30 България сутрин
03:00 Новините On Air
02:00 Денят On Air
01:30 Новините On Air
00:30 Опорни хора
00:00 Новините On Air
23:00 Похитени
22:00 Гол
21:30 Новините On Air
20:30 Тамплиерите
19:30 Денят On Air
18:30 Новините On Air
17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир
17:30 Новините On Air
16:30 Мистериите на Лисабон
16:00 Любов и сватби - романтиката на 20-ти век
15:30 Новините On Air
15:00 Семейни тайни
14:15 Глухар
14:00 Телепазарен прозорец
13:00 Брюксел 1
12:30 Новините On Air
11:30 Танц на ръба
10:30 Сянката на Елена
09:30 Династията Уиндзор
06:30 България сутрин
Зареждане

Плейър