BNT 2


Програма

Днес (Май 16)

05:30 Време за губене
04:45 Чудеса-сериен тв филм
04:20 Хаос
04:00 Орфеева приказка документален филм
03:00 Музика безкрай
02:30 10 000 крачки /сборно
02:00 Знание.БГ
01:30 Линия
01:20 10 000 крачки
01:10 Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/избрано
00:25 Кралете на дивото-документална поредица
23:25 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
23:00 По света и у нас
22:00 Последният печели забавно
21:35 Хаос
21:15 Япония днес
20:30 Чудеса-сериен тв филм
20:00 ТУРИЗЪМ.бг
19:50 Лека нощ,деца
19:00 Кралете на дивото-документална поредица
18:30 Линия
18:00 По света и у нас
17:50 10 000 крачки
17:30 Орфеева приказка документален филм
16:30 Златният век:Ахелой
16:00 Знание.БГ
15:00 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас Български език и литература
14:05 Култура.БГ
13:35 Вечната музика
12:35 Приказките на г-жа Виола:Пролетни гласове /БНТ 2 Варна
12:00 По света и у нас
11:30 Време за губене
11:00 Знание.БГ
10:00 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас Български език и литература
09:05 Супер камери-документална поредица
09:00 По света и у нас
08:30 Бързо,лесно,вкусно
08:00 Български уроци
07:30 Къщата на думите Снимката на краля
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
06:00 Линия

Утре (Май 17)

05:30 Арт стрийм
04:45 Чудеса-сериен тв филм
04:20 Хаос
04:05 Красотата на природата
03:35 Да построиш чешма документален филм
03:05 Библиотеката
02:35 Вечната музика
02:05 Знание.БГ
01:35 Линия
01:25 10 000 крачки
01:10 Красотата на природата
00:25 Кралете на дивото-документална поредица
23:25 НОВО 10 + 2
23:00 По света и у нас
22:00 Последният печели забавно
21:40 Хаос
21:15 Фабриката за сирене сакура в Хокайдо
20:30 Чудеса-сериен тв филм
20:00 Легенди за Китай-документална поредица
19:50 Лека нощ,деца
19:00 Кралете на дивото-документална поредица
18:30 Линия
18:00 По света и у нас
17:50 10 000 крачки
17:20 Властта на словото:Очите на Бога-документална поредица
16:25 Константин Философ:Солунското чудо
15:55 Знание.БГ
14:50 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас Математика
13:55 Култура.БГ
13:35 Да построиш чешма документален филм
12:35 Иде нашенската музика
12:00 По света и у нас
11:30 ТУРИЗЪМ.бг
11:00 Знание.БГ
09:55 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас Математика
09:05 Супер камери-документална поредица
09:00 По света и у нас
08:30 Бързо,лесно,вкусно
07:55 Български уроци
07:30 Къщата на думите Славният Пантагрюел
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
06:00 Линия

Май 18

17:50 10 000 крачки
17:20 Властта на словото:Нарушената догма-документална поредица
16:20 Константин Философ:Душата на езика
15:50 Знание.БГ
15:00 1992>Благуните-детски тв филм /2 сезон
14:00 Култура.БГ
13:30 Опера на открито
12:35 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
12:00 По света и у нас
09:30 Заседаниe на Пленума на Висшия съдебен съвет пряко предаване
09:05 Супер камери-документална поредица
09:00 По света и у нас
08:30 Бързо,лесно,вкусно
08:00 Български уроци
07:30 Къщата на думите 1001 нощ-приказки на Шехерезада
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
06:00 Линия
Зареждане

Плейър