BNT 2


Програма

Вчера (Ноември 17)

05:45 Домът на вярата
04:45 Рецепта за култура
04:15 Туристически маршрути
03:45 Време за губене
03:15 Пирин Бояджиев - неизвестни страници
01:20 Поздрави от брега
00:20 Америка днес
23:20 Добър ден с БНТ 2
22:50 Туристически маршрути
22:35 По света и у нас
22:25 Олтарите на България
20:30 Поздрави от брега
20:00 Музика, музика...
19:30 Арт стрийм
19:00 Часът на зрителите
18:00 Рецепта за култура
17:30 Опера на открито
16:00 Прима Примавера
15:20 Битките за Европа: Сливница: Капитаните печелят срещу Генералите
15:00 Срещу течението: Тутраканските рибари
14:00 Добър ден с БНТ 2
13:30 Арт стрийм
13:00 В близък план
12:30 Репетиция
12:00 По света и у нас
11:30 Време за губене
11:00 Пазители на традициите
10:30 Откакто свят светува
09:30 Вяра и общество с Горан Благоев
09:15 Златни ръце
09:00 Домът на вярата
08:30 По света и у нас
08:15 Япония днес: Красотата на природата
07:50 Гимназия Черна дупка
07:25 Сид - дете на науката
07:00 Сребристият жребец
06:30 Пазители на традициите
06:00 Часът на зрителите

Днес (Ноември 18)

05:30 Днес и утре
05:00 В близък план
04:30 Арт стрийм
03:35 Северът
03:20 Япония днес: Красотата на природата
02:50 Репетиция
01:50 Америка днес
01:30 Световно наследство
01:00 Музика, музика...
00:30 Пътешествия
23:30 Добър ден с БНТ 2
23:15 По света и у нас
22:40 Днес и утре
21:20 Класика, танго, джаз с Марио Хосен и приятели
21:00 Срещу течението: Тутраканските рибари
20:40 Световно наследство
20:00 Битките за Европа: "Сливница: Капитаните печелят срещу Генералите"
18:00 Баскетбол (мъже): Левски Лукойл - Рилски спортист
17:30 На опера с БНТ 2: "Отело" от Джузепе Верди
15:45 Черно-бяло кино: Господин Никой
15:10 Срещи на първия ред: Теодора Димова с братя Миладинови
14:10 Добър ден с БНТ 2
12:30 Варненско лято 2018
12:00 По света и у нас
11:00 Рецепта за култура
10:30 Домът на вярата
09:00 Неделна литургия
08:30 По света и у нас
08:15 Шифт
07:50 Гимназия Черна дупка
07:25 Сид - дете на науката
07:00 Внимание, роботика
06:30 Откакто свят светува
06:00 Време за губене

Утре (Ноември 19)

05:30 Пътувай с БНТ 2
04:35 Библиотеката
04:05 Северозападни пространства
03:35 Часът на зрителите
03:05 Младите иноватори
02:35 Репетиция
02:25 10 000 крачки
01:35 60 минути за култура
01:05 Знание.БГ
00:55 Златни ръце
00:40 Натисни F1
23:00 Варненско лято 2018
22:00 История.bg
21:10 Стани богат
20:40 В близък план
20:10 Репетиция
19:20 Рецепта за култура
19:10 10 000 крачки
18:20 60 минути за култура
18:00 По света и у нас
17:30 Знание.БГ
17:15 Натисни F1
16:45 Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа
16:25 Джунглата разказва
16:00 Семеен бизнес
15:30 Пътувай с БНТ 2
15:00 Опознай България
14:30 Репетиция
14:00 Музика, музика...
13:30 Часът на зрителите
12:30 Култура.БГ
12:00 По света и у нас
11:40 Срещу течението: Тутраканските рибари
11:30 Олтарите на България
11:00 Знание.БГ
10:45 Натисни F1
09:50 Библиотеката
08:45 История.bg
08:30 По света и у нас
08:00 Северозападни пространства
07:30 Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа
06:30 Култура.БГ
06:25 10 000 крачки
06:00 Семеен бизнес
Зареждане

Плейър