BNT 1


Избери предаване

Програма

Вчера (Април 20)

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
04:30 Бразди
03:00 Господин Селфридж
02:35 Туристически маршрути
02:05 Джинс
01:20 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
00:30 Мононоке
22:40 Студио Х: Не убивай
22:25 По света и у нас
20:45 Господин Селфридж
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:45 Лека нощ, деца!
19:00 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
18:45 Частните музеи в Чехия: Музей на грамофоните
18:00 Извън играта
17:30 Джинс
16:40 Шоуто на Греъм Нортън
15:00 Принцът и просякът (Досьо Досев на 85 години)
14:00 Вяра и общество с Горан Благоев
13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:30 Бразди
12:00 По света и у нас
11:00 Туризъм.бг
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
06:55 Сребристият жребец
06:30 Диноотряд Кунг-Фу
06:05 Внимание, роботика

Днес (Април 21)

05:45 Телепазарен прозорец
04:45 Вяра и общество с Горан Благоев
04:00 Извън играта
03:30 Туристически маршрути
01:45 Студио Х: Не убивай
01:00 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
23:15 Перфектните непознати
23:00 По света и у нас
21:15 Да возиш мис Дейзи
20:45 В кадър
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:45 Лека нощ, деца!
19:00 През коридорите на времето с Морган Фрийман 2
18:30 Спорт ТОТО
18:00 Джаз фестивал в Монтрьо Микстейп
17:25 Церемония по връчване наградите на Фондация Енчо Керязов
16:35 Семейство Даръл 2
15:00 Дивото зове
14:00 Библиотеката
13:25 Църквите остават
13:00 Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск
12:30 # Европа
12:00 По света и у нас
11:25 Отблизо с Мира
09:30 Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим (Цветница)
09:00 От Цветница до Великден
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
06:55 Сребристият жребец
06:30 Диноотряд Кунг-Фу
06:05 Внимание, роботика
06:00 Неделно евангелие

Утре (Април 22)

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:20 Брат за брата 2
03:20 Малки истории
02:15 Марс
01:15 100% будни
00:15 Култура.БГ
23:30 Брат за брата 2
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Марс
21:00 Клуб История.bg
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Какво ще се случи 2
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия Черна дупка
14:25 Сид - дете на науката
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Какво ще се случи 2
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок
Зареждане

Плейър