SPORT Plus HD


Програма

Вчера (Август 3)

05:00 Футбол:Барселона-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
03:00 Футбол:Валенсия-Атлетик /Б/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
01:00 Футбол:Майорка-Селта /Виго/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
23:00 Футбол:Бетис-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
22:30 Клубовете в Ла Лига:Валядолид,Осасуна,Селта
20:30 Футбол:Барселона-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
20:00 Най-добрите ретро голове
19:30 Нациите в Ла Лига:Бразилия
17:30 Футбол:Валенсия-Атлетик /Б/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:00 Тенис:Леони Кунг-Магда Линет (Thailand Open,Хуа Хин;WTA International-финал,)
14:00 Футбол:Майорка-Селта /Виго/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
12:00 Футбол:Хетафе-Реал /Сосиедад/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
11:30 Ла Лига:Отново сме на терена
09:00 Тенис:Кики Бертенс-Сайсай Джън (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5-)
08:00 Спорт+
07:30 Клубовете в Ла Лига:Валядолид,Осасуна,Селта
07:00 Нациите в Ла Лига:Франция

Днес (Август 4)

05:00 Футбол:Реал /М/-Хетафе,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
03:00 Футбол:Реал /Сосиедад/-Еспаньол,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
01:00 Футбол:Барселона-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
23:00 Футбол:Реал /Сосиедад/-Еспаньол,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
22:30 Нациите в Ла Лига:Франция
20:30 Футбол:Реал /М/-Хетафе,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
19:00 Тенис:Симона Халеп-Дженифър Брейди,Dubai Duty Free Tennis
17:30 Код Спорт
16:00 Тенис:Светлана Кузнецова-Арина Сабаленка (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5
14:00 Футбол:Бетис-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
12:00 Футбол:Барселона-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
09:30 Тенис:Сайсай Джън-Арина Сабаленка (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5
08:00 Тенис:Гарбине Мугуруса-Даяна Ястремска (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5-)
07:30 Най-добрите ретро голове
07:00 Нациите в Ла Лига:Бразилия

Утре (Август 5)

05:00 Футбол:Валядолид-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
03:00 Футбол:Селта-Бетис,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
01:00 Футбол:Реал /М/-Хетафе,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
23:00 Футбол:Еспаньол-Леганес,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
22:30 Най-добрите ретро голове
20:30 Футбол:Гранада-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
19:30 Спорт+
17:30 Футбол:Валядолид-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:00 Тенис:Петра Квитова-Арина Сабаленка (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5-финал,)
14:00 Футбол:Селта-Бетис,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
12:00 Футбол:Реал /М/-Хетафе,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
11:00 Спорт+
10:00 Световни ролер игри-Барселона 2019
08:00 Тенис:Светлана Кузнецова-Белинда Бенчич (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5
07:30 Най-добрите ретро голове
07:00 Светът на Ла Лига
Зареждане

Плейър