F Plus


Програма

Вчера (Септември 28)

03:35 Тенис:Южени Бушар-Патрисия Мария Тиг (Istanbul Open,Истанбул;WTA International
01:35 Тенис:Тереза Мартинцова-Патрисия Мария Тиг,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-II
00:00 Тенис:Южени Бушар-Паула Бадоса Жиберт,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-I
22:30 Тенис:Маркета Вондрусова-Елина Свитолина,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-III
21:30 Футбол:Ла Лига Сантандер
20:00 Код Спорт
18:00 Футбол:Барселона-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
16:10 Тенис:Йелена Остапенко-Нао Хибино,Internationaux de Strasbourg,Страсбург
14:00 Тенис:Кики Бертенс-Йелена Остапенко (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
12:00 Тенис:Зарина Дияс-Нао Хибино (Internationaux de Strasbourg,Страсбург;WTA International-)
10:00 Футбол:Барселона-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Бетис-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:00 Спорт+
06:00 Тенис:Патрисия Мария Тиг-Ребека Петерсон,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-IV

Днес (Септември 29)

05:00 Тенис:Мария Сакари-Кори Гьоф (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
02:15 Тенис:Винъс Уилямс-Даяна Ястремска (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
00:20 Тенис:Екатерина Александрова-Елена Рибакина (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
22:45 Тенис:Маркета Вондрусова-Каролина Плишкова,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-II
21:00 Тенис:Елизе Мертенс-Каролина Плишкова,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-IV
20:30 Най-добрите ретро голове
20:00 Нациите в Ла Лига:Скандинавия
18:00 Футбол:Бетис-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
16:40 Тенис:Шуай Жанг-Елена Рибакина,Internationaux de Strasbourg,Страсбург;WTA International-II
14:30 Тенис:Анна Блинкова-Арина Сабаленка (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
13:00 Тенис:Екатерина Александрова-Катерина Синякова (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
12:00 Спорт+
10:00 Футбол:Ейбар-Атлетик /Б/,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Барселона-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:00 Футбол:Ла Лига Сантандер
06:35 Интервюта със звездите на Ла Лига:Марк Бартра

Утре (Септември 30)

05:30 Тенис:Йохана Конта-Вера Звонарьова (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
03:35 Тенис:Лаура Зигемунд-Маркета Вондрушова (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
02:20 Тенис:Анет Контавайт-Дария Касаткина (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
02:00 Тенис:Алисън Риск-Аманда Анисимова (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
00:30 Тенис:Дона Векич-Виктория Азаренка (Western & Southern Open,Ню Йорк;WTA Premier-)
23:30 Тенис:Симона Халеп-Каролина Плишкова (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier
21:00 Тенис:Симона Халеп-Гарбине Мугуруса,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-I
20:00 Спорт+
18:00 Футбол:Алтелико /М/-Гранада,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
16:20 Тенис:Нао Хибино-Елена Рибакина,Internationaux de Strasbourg,Страсбург;WTA International-I
13:35 Тенис:Катерина Синякова-Арина Сабаленка,Internationaux de Strasbourg,Страсбург
12:00 Тенис:Жил Белен Тайхман-Елина Свитолина (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
10:00 Футбол:Бетис-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
09:00 Футбол:Ла Лига Сантандер
07:30 Код Спорт
07:00 Нациите в Ла Лига:Скандинавия
06:20 Ла Лига:Говорим за футбол с Маурисио Почетино
Зареждане

Плейър