F Plus


Програма

Вчера (Ноември 17)

05:15 Тенис: Циан Уан - Каролине Вожняцки
03:30 Тенис: Анастасия Севастова - Наоми Осака
01:15 Тенис: Циан Уан - Арина Сабаленка
23:50 Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки
22:50 Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова
20:00 Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака
18:10 Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/
17:00 Мото: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм
15:10 Футбол: Барселона - Жирона
14:00 Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание
13:00 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание
11:00 Футбол: Реал /М/ - Еспаньол
09:50 ПРЯКО: 51-во издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм
09:15 Головете на Ла Лига
08:10 Футбол: Примера Дивисион
07:00 ПРЯКО: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - първо състезание

Днес (Ноември 18)

05:00 Спорт+
03:30 Тенис: Тенис Сандгрен - Лука Пуи
02:00 Тенис: Фернандо Вердаско - Матю Ебдън
00:30 Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки
22:45 Тенис: Циан Уан - Каролине Вожняцки
21:00 Тенис: Анастасия Севастова - Наоми Осака
20:00 Дебютантите в Ла Лига
18:10 Футбол: Леганес - Атлетико /М/
17:45 Головете на Ла Лига
15:45 Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/
14:15 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание
12:45 Мото: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание
10:45 Футбол: Барселона - Жирона
09:15 ПРЯКО: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - второ състезание
08:15 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание
07:50 Головете на Ла Лига
06:20 ПРЯКО: FIA GT World Cup: Гран при на Макао - второ състезание

Утре (Ноември 19)

05:15 Тенис: Микаел Имер - Ернест Гулбис
04:00 Тенис: Хьонг Чунг - Тейлър Фриц
02:20 Тенис: Кен Скупски/Нийл Скупски - Нелсън/Салисбъри
23:30 Тенис: Иляс Имер - Максимилиан Мертерер
21:30 Футбол: Севиля - Уеска
20:00 Код Спорт
19:30 Головете на Ла Лига
18:30 Спорт+
17:30 Дебютантите в Ла Лига
16:20 Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер
15:20 Тенис: Ализе Корне - Дария Касаткина
13:00 Тенис: Кики Бертенс - Аляскандра Саснович
12:00 Мото: FIA F3 World Cup: Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание
10:00 Футбол: Реал /М/ - Валядолид
08:30 Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер
07:10 Тенис: Вера Звонарьова - Каролина Плишкова
06:00 Тенис: Онс Джабер - Слоун Стивънс
Зареждане

Плейър