F Plus


Програма

Вчера (Юли 8)

04:50 Тенис:Людмила Самсонова-Петра Квитова (Brisbane International,Бризбън;WTA Premier-)
02:30 Тенис:Дария Касаткина-Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open,Лион;WTA International-I полуфинал,)
01:05 Тенис:Каролин Гарсия-Алисън Ван Уйтванк (Lyon Open,Лион;WTA International
23:05 Тенис:София Кенин-Осеан Додин (Lyon Open,Лион;WTA International-III четвъртфинал,)
20:50 Ла Лига:Говорим за футбол с Маурисио Почетино
20:30 Посланиците на Ла Лига:Диего Форлан
18:30 Футбол:Бетис-Еспаньол,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:30 Футбол:Леванте-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:00 Ла Лига:Отново сме на терена
15:14 Ла Лига-90 години (р) еволюция...Големите съперничества
13:45 Тенис:София Кенин-Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open,Лион;WTA International-финал,)
11:00 Тенис:София Кенин-Алисон ван Уйтванк (Lyon Open,Лион;WTA International-II полуфинал,)
09:00 Футбол:Реал /М/-Майорка,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
07:30 Код Спорт
07:05 Интервюта със звездите на Ла Лига:Мартин Йодегор
06:00 Футбол:Ла Лига Сантандер

Днес (Юли 9)

04:15 Тенис:Ализе Корне-Мария Сакари (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург;WTA Premier-)
02:10 Тенис:Яфан Уанг-Мари Боузкова (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
00:10 Тенис:София Кенин-Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open,Лион;WTA International-финал,)
21:30 Тенис:София Кенин-Алисон ван Уйтванк (Lyon Open,Лион;WTA International-II полуфинал,)
21:00 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Йеро и Луис Гарсия
20:30 Светът на Ла Лига
18:30 Футбол:Реал Сосиедад-Селта,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:30 Футбол:Виляреал-Севиля,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:00 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Йеро и Луис Гарсия
11:00 Тенис:Анастасия Потапова-Йоханна Конта (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
09:00 Футбол:Леванте-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
07:00 Футбол:Бетис-Еспаньол,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
06:30 Най-добрите ретро голове
06:00 Нациите в Ла Лига:Франция

Утре (Юли 10)

04:20 Тенис:Светлана Кузнецова-Кагла Буюкакчай (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5-)
02:25 Тенис:Мари Бузкова-Джоана Конта (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
23:30 Тенис:Анастасия Потапова-Йоханна Конта (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
21:30 Тенис:София Кенин-Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open,Лион;WTA International-финал,)
21:00 Нациите в Ла Лига:UK и Ирландия
20:00 Светът на Ла Лига
19:30 Ла Лига:Хроники
19:00 Ла Лига:Отново сме на терена
18:30 Посланиците на Ла Лига:Диего Форлан
16:30 Футбол:Ейбар-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:00 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Мориентес и Гайска Мендиета
14:00 Тенис:Елена Рибакина-Шуай Жън (Hobart International,Хобарт;WTA International-финал,)
13:00 Тенис:Елина Свитолина-Аранча Рус (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
11:00 Тенис:Мари Бузкова-Джоана Конта (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International
09:00 Футбол:Виляреал-Севиля,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
07:00 Футбол:Леганес-Гранада,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
06:30 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Йеро и Луис Гарсия
06:00 Светът на Ла Лига
Зареждане

Плейър