BNT HD


Програма

Вчера (Ноември 14)

05:10 Световно първенство по модерен петобой
04:50 Аз съм...
02:50 Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите
00:50 Футбол: Франция - Бразилия
00:40 Зала на славата
00:10 УЕФА Европейски квалификации
23:40 Gearing Up
21:35 УЕФА Европейски квалификации: Англия - Черна гора
21:15 Зала на славата
19:00 Футбол: България - Парагвай
18:30 Студио Футбол
18:00 УЕФА Евроквалификации
17:30 Мотоспорт Екстра
16:45 Беър Грилс: Точка на пречупване
15:00 Футбол: Испания - Франция
14:40 Спортни новини
13:25 БНТ на 60 години: Световно първенство по вдигане на тежести Мелбърн 1993 г.
11:35 Баскетбол: Левски Лукойл - Цмоки (Минск)
09:45 Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов (Канада) - Филип Краинович (Сърбия)
09:00 Беър Грилс: Точка на пречупване
08:30 Рали Мароко
08:00 УЕФА Евроквалификации
06:15 Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан
06:00 Аз съм...

Днес (Ноември 15)

05:05 Рали Мерзуга - състезание от Дакар сериите
04:20 Мотоспорт Екстра
02:30 УЕФА Европейски квалификации: Англия - Черна гора
00:40 Футбол: България - Полша
00:10 УЕФА Европейски квалификации
23:40 УЕФА Европейски квалификации
21:35 УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Швеция
21:25 Спортни новини
20:55 УЕФА Европейски квалификации
20:00 Рали Мерзуга - състезание от Дакар сериите
17:50 Футбол: България - Полша
16:00 Футбол: България - Парагвай
14:10 Футбол: Франция - Бразилия
14:00 Спортни новини
12:10 УЕФА Европейски квалификации: Англия - Черна гора
11:40 Gearing Up
09:45 Баскетбол: Левски Лукойл - Цмоки (Минск)
09:00 Беър Грилс: Точка на пречупване
08:30 Мотоспорт Екстра
08:00 УЕФА Европейски квалификации
06:15 Футбол: България - Парагвай
06:00 Аз съм...

Утре (Ноември 16)

05:10 Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Саитама
04:45 Светът на конете
04:20 Световно ветроходно шоу
02:30 УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Холандия
00:40 УЕФА Европейски квалификации: Русия - Белгия
00:10 УЕФА Европейски квалификации
23:40 УЕФА Европейски квалификации
21:35 УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Холандия
21:30 Спортни новини
21:00 Извън играта
18:50 УЕФА Европейски квалификации: Русия - Белгия
18:35 Зала на славата
16:50 УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Швеция
15:00 Футбол: Франция - Бразилия
14:50 Спортни новини
13:00 Футбол: България - Парагвай
11:30 БНТ на 60 години: Скандалните футболни мачове в България - ЦСКА Септемврийско знаме - Левски-Спартак
09:45 Футбол: България - Полша
09:15 Рали Мароко
09:00 Аз съм...
08:30 Извън играта
08:00 УЕФА Европейски квалификации
06:10 УЕФА Европейски квалификации: Англия - Черна гора
06:00 Аз съм...
Зареждане

Плейър