BNT 1 HD


Избери предаване

Програма

Вчера (Януари 18)

05:00 Панорама с Бойко Василев
04:20 Още от деня
04:10 Дойче веле: Шифт
03:05 100% будни
02:05 Култура.БГ
00:30 Приключено
23:30 Джук Джойнт Роялс, Австрия
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Нощни птици
21:00 Панорама с Бойко Василев
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Дързост и красота
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Сафарито на Скаут
15:00 Предаване за хора с увреден слух
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Дързост и красота
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок

Днес (Януари 19)

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
04:30 Бразди
03:00 Приключено
01:35 Бъртън и Тейлър
00:05 Да се правиш на умрял
22:30 Студио "Х": Шофьорът
22:15 По света и у нас
20:45 Бъртън и Тейлър
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:45 Лека нощ, деца!
18:45 Нощта на шампионите - церемония по награждаването на най-добрите спортисти и треньори на България за 2018 година
18:00 Извън играта
17:30 Джинс
16:40 Шоуто на Греъм Нортън
15:00 Венецът на Св.Йоан
14:00 Вяра и общество с Горан Благоев Вяра и общество с Горан Благоев
13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:30 Бразди
12:00 По света и у нас
11:00 Туризъм.бг
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
07:15 Сийбърт
06:50 Внимание, роботика
06:30 Стройковците
06:05 Пиксел Пинки 2

Утре (Януари 20)

05:45 Телепазарен прозорец
04:45 Вяра и общество с Горан Благоев
04:30 Дойче веле: Шифт
02:55 Да се правиш на умрял
01:25 Студио "Х": Шофьорът
23:20 Аз съм Дина
23:05 По света и у нас
21:15 Перфектният обир
20:45 В кадър
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:45 Лека нощ, деца!
19:00 Шоуто на Греъм Нортън
18:30 Спорт ТОТО
16:30 Кралско вариететно шоу 2013
15:00 Алтамира
14:00 Библиотеката
13:30 Дойде есента на 1946
13:00 Grand Dance Academy
12:30 Улови момента с Милен Атанасов
12:00 По света и у нас
11:00 Отблизо с Мира
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
07:20 Сийбърт
06:55 Внимание, роботика
06:30 Стройковци
06:05 Пиксел Пинки 2
06:00 Неделно евангелие
Зареждане

Плейър