BNT 1 HD


Избери предаване

Програма

Вчера (Ноември 17)

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
04:30 Бразди
02:55 Черен полумесец
01:55 Планетата Земя 2: Пустини
00:20 Шерибейби
22:50 Студио "Х": Мегре в Монмартър
22:35 По света и у нас
20:45 Екатерина Александрийска
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:45 Лека нощ, деца!
18:45 Планетата Земя 2: Пустини
18:00 Извън играта
17:30 България от край до край 7
16:40 Шоуто на Греъм Нортън
16:30 Частните музеи в Чехия: Музей на дрезините
15:00 Том Сойер и Хъкълбери Фин
14:00 Вяра и общество с Горан Благоев
13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
12:30 Бразди
12:00 По света и у нас
11:00 Туризъм.бг
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
07:20 Сийбърт
06:55 Инуяша
06:30 Стройковци
06:05 Пиксел Пинки

Днес (Ноември 18)

05:45 Телепазарен прозорец
04:45 Вяра и общество с Горан Благоев
03:00 Екатерина Александрийска
01:30 Студио "Х": Мегре в Монмартър
23:30 Роден
23:15 По света и у нас
21:15 Послания от мрака
20:45 В кадър
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Шоуто на Греъм Нортън
18:30 Спорт ТОТО
18:00 TrendY
17:10 Франк Синатра: Мъжът и неговата музика
16:55 Частните музеи в Чехия: Музей на старите превозни средства
15:00 Отвъд морето
14:00 Библиотеката
13:40 Скритият език на парите: Първите монети на кралете от Севера
13:00 Софийските адвокати: 120 години заедно
12:30 Улови момента с Милен Атанасов
12:00 По света и у нас
11:00 Отблизо с Мира
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:30 По света и у нас
08:00 Пътеки
07:45 Телепазарен прозорец
07:20 Сийбърт
06:55 Инуяша
06:30 Стройковци
06:05 Пиксел Пинки
06:00 Неделно евангелие

Утре (Ноември 19)

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:40 Днес и утре
02:40 Послания от мрака
01:40 100% будни
00:40 Култура.БГ
00:10 Обзор Лига на нациите
23:35 Студио Футбол
21:45 Футбол: България - Словения
21:00 Студио Футбол
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
16:30 Дързост и красота
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Бакстър
14:50 Космически кораб "Догстар" 2
14:25 Диноотряд "Кунг Фу"
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно: Вкусната България
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Дързост и красота
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок
Зареждане

Плейър