Evrokom


Програма

Вчера (Септември 30)

05:00 Училище за родители-със Стойка Стефанова и Божана Дудева
04:00 Светът и всичко в него-със Симеон Идакиев
03:30 Интересно със Славчо Тошев-със Славчо Тошев
01:30 EuroTV Shop
23:30 Шесто чувство
23:00 Новини
20:00 ЕвроДикоФ-със Сашо Диков
19:30 Новини
16:00 Делници-с Николай Колев
15:30 EuroTV Shop
15:15 Новини
14:15 Разследването на Валя Ахчиева-с Валя Ахчиева
13:15 Политика и спорт-с Иван Търпоманов
13:00 Новини
12:30 EuroTV Shop
11:30 Светът и всичко в него-със Симеон Идакиев
11:00 EuroTV Shop
10:00 Училище за родители-със Стойка Стефанова и Божана Дудева
06:30 Делници-с Николай Колев

Днес (Октомври 1)

05:00 Памет без давност-с Горан Благоев
04:00 Кардиограма-с проф.Д-р Надка Бояджиева
03:00 Гозбата на България
02:00 Концерт
01:30 EuroTV Shop
23:30 Шесто чувство
23:10 Интервю в анфас
23:00 Новини
22:30 КоКоригу!-с Константин Трендафилов
22:00 Интересно със Славчо Тошев-със Славчо Тошев
21:00 Гозбата на България-с Патрисия и Евгени
20:00 Концерт
19:00 Памет без давност-с Горан Благоев
18:30 България,която съградихме
18:10 Интервю в анфас
18:00 Новини
17:00 Пътуващо читалище-с Ивайло Шопски
16:30 Модна фиеста-с Мариана Аршева
16:00 КоКоригу!-с Константин Трендафилов
15:00 Кардиограма-с проф.Д-р Надка Бояджиева
14:00 Академия Здравитал-с проф.д-р Христо Деянов,дм
13:30 EuroTV Shop
11:30 Вечните
11:00 EuroTV Shop
10:00 Светът и всичко в него-със Симеон Идакиев
09:00 Училище за родители-със Стойка Стефанова и Божана Дудева
08:00 Разследването на Валя Ахчиева-с Валя Ахчиева
07:00 Ekids
06:00 Гозбата на България

Утре (Октомври 2)

05:30 Училище за родители-със Стойка Стефанова и Божана Дудева
04:30 Светът и всичко в него-със Симеон Идакиев
04:00 Модна фиеста-с Мариана Аршева
02:30 Концерт
00:30 Шесто чувство
23:30 Психологически портрет-с Рени Анастасова
23:00 Новини
19:30 Избори за народно събрание
18:00 Новини
17:00 Училище за родители-със Стойка Стефанова и Божана Дудева
16:10 Светът и всичко в него-със Симеон Идакиев
16:00 Новини
14:30 Концерт
14:00 Новини
13:00 Памет без давност-с Горан Благоев
12:00 Гозбата на България
11:00 Пътуващо читалище-с Ивайло Шопски
10:30 КоКоригу!-с Константин Трендафилов
10:00 Модна фиеста-с Мариана Аршева
09:00 Академия Здравитал-с проф.д-р Христо Деянов,дм
07:00 Ekids
06:00 Пътуващо читалище-с Ивайло Шопски
Зареждане

Плейър