Eurosport 2


Програма

Вчера (Ноември 26)

04:57 Ски скокове:Световна купа в Нижний Тагил,голяма шанца,мъже
04:25 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Леви
04:01 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Леви
02:29 Снукър:Шампионат на Обединеното Кралство,първи кръг
23:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лех Зюр,паралелен
21:58 Новини
21:30 Голф:Голф ТВ
21:01 Европейски рали шампионат:Европейски рали шампионат
19:05 Биатлон:Световен шампионат в Поклюка,щафета,жени
18:01 Биатлон:Световен шампионат в Поклюка,индивидуално,мъже
17:01 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,индивидуално,жени
16:12 Ски бягане:Световен шампионат в Оберстдорф,щафета 4х.10 км,мъже
15:29 Ски бягане:Световен шампионат в Оберстдорф,щафета 4х5 км,жени
14:42 Ски бягане:Тур дьо ски в Вал ди Фиеме,масов старт на 10 км,мъже
12:00 Снукър:Шампионат на Обединеното Кралство,първи кръг
11:30 Голф:Голф ТВ
11:00 Олимпийски игри:Зимният пропуск на Евро
09:45 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Зьолден,гигантски
09:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Зьолден,гигантски
08:00 Европейски рали шампионат:Европейски рали шампионат

Днес (Ноември 27)

00:07 Колоездене на писта:Шампионска лига в Майорка
20:25 Кърлинг
19:57 Олимпийски игри:Зимният пропуск на Евро
17:00 Кърлинг
16:33 Биатлон:Световна купа в Йостерсунд,преследване,мъже
15:30 Биатлон:Световна купа в Йостерсунд,спринт,мъже
14:59 Биатлон:Световна купа в Нове Место,преследване,жени
14:02 Биатлон:Световна купа в Нове Место,щафета,мъже
11:59 Снукър:Шампионат на Обединеното Кралство,първи кръг
11:28 Голф:Голф ТВ
10:29 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лех Зюр,паралелен
08:43 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Зьолден,гигантски
08:00 Европейски рали шампионат:Европейски рали шампионат

Утре (Ноември 28)

04:59 Кърлинг
02:28 Снукър:Шампионат на Обединеното Кралство,първи кръг
02:02 Биатлон:Световна купа в Йостерсунд,преследване,мъже
01:30 Ски скокове:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
00:30 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,спускане,мъже
00:02 Северна комбинация:Световна купа в Рука,5 км,мъже
23:35 Северна комбинация:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
23:28 Новини
22:05 Ски бягане:Световна купа в Рука,спринт,мъже и жени
21:57 Новини
19:00 Кърлинг
18:29 Ски бягане:Световна купа в Рука,спринт,мъже и жени
18:01 Олимпийски игри:Зимният пропуск на Евро
16:30 Ски скокове:Световна купа в Нижний Тагил,малка шанца,жени
16:00 Северна комбинация:Световна купа в Рука,5 км,мъже
15:10 Северна комбинация:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
13:20 Ски бягане:Световна купа в Рука,спринт,мъже и жени
12:55 Ски бягане:Световен шампионат в Оберстдорф,спринт,мъже и жени
11:50 Северна комбинация:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
11:21 Олимпийски игри:Зимният пропуск на Евро
10:32 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Леви
10:03 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Леви
09:10 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Леви
08:01 Европейски рали шампионат:Европейски рали шампионат
Зареждане

Плейър