Eurosport 2


Програма

Вчера (Януари 16)

05:30 Ски-свободен стил-Ярославл
04:00 Голф-Sony Open In Hawaii
02:00 Голф-Sony Open In Hawaii
01:00 Ски-свободен стил-Ярославл
00:55 Новини
00:10 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
23:35 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
23:05 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
22:35 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
21:35 Ски-скокове-Закопане
21:30 Новини
19:20 Футбол-Бундеслига
18:30 Футбол-Бундеслига
16:20 Футбол-Бундеслига
15:00 Снукър-Лондон Мастърс
14:00 Снукър-Лондон Мастърс
11:50 Спускане с шейни-Оберхоф
10:50 Северна комбинация-Вал ди Фиеме
09:50 Ски-скокове-Закопане
08:35 Снукър-Лондон Мастърс
07:30 Снукър-Лондон Мастърс
06:30 Ски-скокове-Закопане

Днес (Януари 17)

05:00 Биатлон-Оберхоф
04:00 Голф-Sony Open In Hawaii
01:00 Голф-Sony Open In Hawaii
00:55 Новини
00:10 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
23:30 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
23:00 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
22:30 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
21:35 Ски-скокове-Закопане
21:30 Новини
21:00 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
18:30 Футбол-Бундеслига
16:20 Футбол-Бундеслига
14:45 Снукър-Лондон Мастърс
14:10 Северна комбинация-Вал ди Фиеме
13:30 Биатлон-Оберхоф
12:25 Спускане с шейни-Оберхоф
12:05 Ски-скокове-Закопане
11:00 Спускане с шейни-Оберхоф
10:15 Спускане с шейни-Оберхоф
09:45 Спускане с шейни-Оберхоф
08:35 Снукър-Лондон Мастърс
07:30 Снукър-Лондон Мастърс
07:00 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
06:30 Ски-алпийски дисциплини-Флахау

Утре (Януари 18)

05:15 Северна комбинация-Вал ди Фиеме
04:45 Северна комбинация-Вал ди Фиеме
04:00 Северна комбинация-Вал ди Фиеме
03:30 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
03:00 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
02:30 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
02:00 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
00:05 Снукър-Лондон Мастърс
23:55 Новини
23:25 Биатлон-Оберхоф
22:40 Биатлон-Оберхоф
22:35 Новини
21:35 Биатлон-Оберхоф
19:35 Снукър-Лондон Мастърс
19:25 Новини
18:30 Ски-скокове-Закопане
17:30 Ски-скокове-Закопане
16:30 Ски-скокове-Закопане
16:00 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
15:30 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
15:00 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
14:30 Ски-алпийски дисциплини-Кранска гора
13:00 Снукър-Лондон Мастърс
12:30 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
12:00 Ски-алпийски дисциплини-Флахау
11:30 Биатлон-Оберхоф
10:45 Биатлон-Оберхоф
10:00 Биатлон-Оберхоф
08:30 Колоездене-Имола
07:15 Ски-скокове-Закопане
06:45 Биатлон-Оберхоф
06:00 Биатлон-Оберхоф
Зареждане

Плейър